Kampania społeczna ”Stop wulgaryzmom”

  • 29.10.2021, 09:57
  • Kamil Ceranowski
stop-wulgaryzmom-01.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Umiejętność pięknego, a jednocześnie poprawnego wysławiania się jest jedną z najważniejszych zdolności, jakie może posiadać człowiek. Świadome posługiwanie się językiem, w tym unikanie wulgaryzmów są umiejętnościami, z którymi współczesna młodzież ma problemy, a których biegłe opanowanie zwiększa szanse na sukces w szeroko pojętym wymiarze społecznym

.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jl
jl 11.02.2022, 15:21
"Umiejętność pięknego, a jednocześnie poprawnego wysławiania się "...  Nie może być pięknego a jednocześnie niepoprawnego gadania.
Esteta z Małżonką
Esteta z Małżonką 28.12.2021, 18:47
I coście nabroili? Pani Zuzanna Przeworska - Arska wychodzi do społeczeństwa z apelem o wstrzemięźliwość w serwowaniu czytelnikom wulgaryzmów, czy nieobyczajnych zwrotów, a tu co dzieje się. Wstyd!
jl
jl 28.12.2021, 11:39
12 lutego 2014 roku Ceranowsik - jak to buc - pisze do bliżej nie sprecyzowanego sądu rejonowego właściwego do rozpoznania sprawy: "Składając doniesienie (chodzi o donos do Prokuratury Rejonowej w Pile z 12 września 2012 roku zawierający 36 deliktów według Ceranowskiego) liczyłem się z tym, że narażam się przedstawicielowi wymiaru sprawiedliwości, tj. prokuratorowi Robertowi Kiełkowi".
Prokuratura nie jest organem wymiaru sprawiedliwości. Od tego są sądy wszelkiej maści. Prokuratura ściga a sądy wymierzają sprawiedliwość. Ceranowsiki, dyletant-ignorant nie umie, nie nauczył się, choć w swoim curriculum vitae podaje cały ciąg różnych szkół, uczelni, politechnik i uniwersytetów.
Mamy w kraju niestety wykwit profesorów - idiotów. To co taki Ceranowsik?
JL
JL 28.12.2021, 19:52
dnia 12 lutego 2014 roku Kamil Ceranowski pisze: „W dniu 12 września 2012 roku złożyłem doniesienie do Prokuratury Rejonowej w Pile, które uzupełniłem w dniu 20 września 2012 roku. W wyniku decyzji procesowych zostałem m.in. przesłuchany w charakterze świadka zarówno w prokuraturze pilskiej jak i konińskiej.
Fakt złożenia przeze mnie zawiadomienia o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia szeregu przestępstw przez pp. Krystynę i Janusza Lemanowiczów we współpracy z prok. Robertem Kiełkiem i innymi wymagał ode mnie wiele odwagi jak i odcisnął piętno na mojej pracy dziennikarskiej, redaktora naczelnego pilskiej telewizji Expresstv. Jednocześnie pp. Krystyna i Janusz Lemanowicz z zemsty i ak domniemywam, by bronić się przed grożącymi im z „mojego zawiadomienia” zarzutami złożyli przeciwko mnie doniesienie o moim rzekomym włamaniu się do ich komputerów”.

Kamil Ceranowski myli się insynuując pp. Lemanowiczom, jakoby z zemsty złożyli doniesienie o włamaniu się Ceranowskiego do komputerów osobistych w mieszkaniu przy ulicy Wawelskiej 32. Został złożony wniosek o ustalenie przez Prokuraturę: kto, kiedy, w jakim celu, w jaki sposób włamał się do komputerów pp. Lemanowicz. Prokuratura ustaliła, że to właśnie Ceranowski włamał się, sfałszował dokument podpisany w dobrej wierze przez panią Lemanowicz. Ceranowski odmówił wydania sądowi tego dokumentu a sąd rejonowy wydział zamiejscowy w Złotowie poddał się. Fałszerstwo polegało na dopisaniu w ostatnim zdaniu kilku wyrazów już po podpisaniu dokumentu.
Wszystkie 36 zarzutów upadły po półtorarocznym śledztwie. Ceranowski powinien się cieszyć, że Lemanowicz wielkodusznie nie ściga go za fałszywe oskarżenia.
Dzisiaj mija 10 lat od pierwszego spotkania Ceranowskiego z Lemanowiczem na terenie sądu rejonowego w Chodzieży. Po 11 września 2012 roku okazało się, że Ceranowski był agentem podstawionym w celu obalenia postępowania karnego w sprawie III K 445/08 w sądzie okręgowym Poznań.
koteryjna kamaryla
koteryjna kamaryla 29.12.2021, 11:28
To proste. Wydział zamiejscowy w Złotowie, sędzia Hławiczka ze Złotowa, wielki redaktor-kabel Ceranowski ze Złotowa, Barabasz ze Złotowa, prokurator Pacholik-Bujacz ze Złotowa. A Kiełek z Wołomina, Lemanowicz z Piły. Każda miejscowa sitwa na obcych ostra jak brzytwa.
cynamonowa fretka
cynamonowa fretka 28.12.2021, 18:57
Ceranowski podaje też, że uczy się w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Będziemy mieli na swoim terenie pilskiego grajdoła medialnego, uczonego - nie wiadomo, czy nauczonego - absolwenta Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. W syntezie z firmą KonArt (od Konfident Artysta) perspektywa jest ponura jak błękitne gacie dżinsowe w kolorze brown od nieprania zaprezentowane w 15 odcinku serialu Szydercy na braterskim portalu dzienniknowy.pl.
info
info 05.03.2022, 15:36
Ceranowski wydał oświadczenie do ludu, że zrezygnował z dalszej walki o lepsze jutro i zakończył swoje boje w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Nie znaczy to, jakoby ukończył studia. Nie dał rady i spłynął do głównego ścieku żurnalistyki miejscowej.
Akakij SpirydonowiczWoprosow
Akakij SpirydonowiczWoprosow 05.03.2022, 15:39
A nie byłoby właściwe, że spłynął do góvnianego ścieku żurnalistyki miejscowej?
pytanie nad grobem
pytanie nad grobem 28.12.2021, 19:55
Czego może się nauczyć w wyższej szkole facet omal 46-letni?
dolar
dolar 29.12.2021, 10:58
Dowiemy się pewnie po relacji z tz. Łąki w USA
trąf-trąf misia bela...
trąf-trąf misia bela... 29.12.2021, 12:10
A co to jest za coś: tz. Łąki w USA? Bo nie wiem.
prezes
prezes 23.12.2021, 15:32
Lumpenlemonawiczowi składamy życzenia, żeby Serchan zakocił Roberta Lumpenlemanowincza i żeby zakończyła się sukcesem demograficznym i niech spłaci lizing toyoty.
My z Gronem
My z Gronem 28.12.2021, 11:48
Jeszcze czego brakowało, żeby Lemanowicz spłacił toyotę wziętą w lizing przez lumpenżurnalistę Ceranowskiego.On ciągle podnosił - w okresie od grudnia 2011 do września 2012 - jako wielkie obciążenie jego bytu spłatę lizingu. Może jeszcze obarczycie Lemanowicza, że wyruchał żonę Ceranowskiego i zaistniała ciąża wysokiego ryzyka, zagrożona? A biedny Ceranowski musi się bujać z bękartem?
o Jacku i jego wacku
o Jacku i jego wacku 28.12.2021, 11:51
Żonę mógł zerżnąć Ciechanowski - totumfacki wielkiego smrodatora.
Liga Obrony Cnoty
Liga Obrony Cnoty 28.12.2021, 18:41
Ten był sprawcą wielu ciąż jako mąż i nie mąż. Ale nie powinno się insynuować, jakoby każda żona poleciała na próchnicze wdzięki wielkiego polityka o wielkiej wiedzy i śmierdzącej paszczy.
jl
jl 12.11.2021, 17:43
W roku 2012  czy tylko głupota naczelnego?
głos rozsądku
głos rozsądku 13.11.2021, 17:13
Ty jl uważaj, bo ten ceran jako sprawny 
typizacja
typizacja 04.12.2021, 14:23
Kapuś i podpiredalacz, to jeden miot.

Pozostałe