Kampania społeczna ”Stop wulgaryzmom”

  • 29.10.2021, 09:57
  • Kamil Ceranowski
stop-wulgaryzmom-01.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Umiejętność pięknego, a jednocześnie poprawnego wysławiania się jest jedną z najważniejszych zdolności, jakie może posiadać człowiek. Świadome posługiwanie się językiem, w tym unikanie wulgaryzmów są umiejętnościami, z którymi współczesna młodzież ma problemy, a których biegłe opanowanie zwiększa szanse na sukces w szeroko pojętym wymiarze społecznym

.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kamil Ceranowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jl
jl 12.11.2021, 17:43
W roku 2012 Ceranowski wciąż sadził ortograficzne błędy w swoich relacjach na portalu. Lemanowicz ustalał prawidłową pisownię, Ceranowski edytował tekst i zmieniał według sugestii Lemanowicz. Czy błądzenie w ortografii, to wulgaryzm, czy tylko głupota naczelnego?
głos rozsądku
głos rozsądku 13.11.2021, 17:13
Ty jl uważaj, bo ten ceran jako sprawny podsłuchiwacz, bezwiedny nagrywacz i podpiredalacz do Wielkiego Smrodatora ma wielkie zasługi w tym, że Heniek nie siedzi w mamrze i jest wdzięczny naczelnemu expresstv, że go ocalił od pudła.
typizacja
typizacja Wczoraj, 14:23
Kapuś i podpiredalacz, to jeden miot.

Pozostałe