Finał Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski

  • 20.10.2015, 19:31
  • J K
Finał Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski
20 października w Starostwie Powiatowym w Pile odbył się finał VIII Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski.

Uczestniczyło w niej 120 uczniów, laureatów olimpiad powiatowych z powiatów: pilskiego, złotowskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, chodzieskiego i wągrowieckiego.

Laureaci VIII Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski – szkoły podstawowe:

I miejsce – Jakub Kujawski, Zespół Szkół nr 3 w Pile,

II miejsce – Antonina Wawrzyniak, Szkoła Podstawowa w Wyrzysku,

III miejsce – Maciej Strzałkowski, Szkoła Podstawowa nr 3 w Chodzieży.

Wyróżnienia:

Karol Nowacki, Szkoła Podstawowa w Budzyniu,

Emilia Staszewska, Szkoła Podstawowa w Budzyniu

Aleksander Kaczor, Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Ujskiej,

Łukasz Herbuś, Szkoła Podstawowa w Lipce,

Aleksandra Sypniewska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie.

 

Laureaci VIII Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski – szkoły gimnazjalne:

I miejsce – Mateusz Zawileński, Gimnazjum w Krzyżu Wielkopolskim,

II miejsce – Mirosław Deja, Gimnazjum w Osieku nad Notecią,

III miejsce – Maciej Bieluszko, Gimnazjum w Lipce.

Wyróżnienia:

Izabela Wróblewska, Zespół Szkół w Świętej,

Wiktoria Jiers, Gimnazjum w Krajence,

Krystian Ruciński, Gimnazjum w Wągrowcu,

Julia Fifielska, Gimnazjum w Świętej,

Jan Kułaczkowski – Gimnazjum w Szamocinie.

 

Laureaci VIII Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski – szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce – Igor Szymański, Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Pile,

II miejsce – Paulina Szejn – Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu,

III miejsce – Szymon Pełczyński, Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu.

Wyróżnienia:

Bartosz Pływaczyk, II Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Pile,

Michał Rybarczyk, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie,

Magdalena Bulicz, Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego w Pile,

Estera Szwedziak, Liceum Ogólnokształcące w Złotowie,

Michał Brzeziński, Liceum Ogólnokształcące w Wągrowcu.

Uroczyste podsumowanie olimpiady oraz wręczenie nagród laureatom odbędzie się 6 listopada o godz. 11.00 w Starostwie Powiatowym w Pile.

J K

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stanisław Chmielewski / Złotów
Stanisław Chmielewski / Złotów 20.10.2015, 21:14
Gratuluję zwycięstwa, a szczególnie wszystkim wiedzy która pozwoli na lepszy świat i Polskę dla wszystkich, jestem przekonany że już od dziś.!

Pozostałe