Kolejni nauczyciele mianowani

  • 14.01.2016, 08:56 (aktualizacja 14.01.2016, 09:01)
  • J K
Kolejni nauczyciele mianowani
12 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Pile trzem kolejnym nauczycielom wręczone zostały akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Akty wręczał Eligiusz Komarowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.

Akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego odebrali:


Katarzyna Chojnowska - nauczycielka matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile

 

Małgorzata Pieczora - nauczycielka informatyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile

 

Tomasz Aszemberg - nauczyciel-trener w Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego w Piłce Siatkowej w Pile

 

- Jestem dumny, że w szkołach Powiatu Pilskiego pracują tak wspaniali nauczyciele, którzy z jednej strony stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, a z drugiej mają znakomity kontakt z młodzieżą, którzy pracują z pasją i zaangażowaniem – mówił do zebranych Eligiusz Komarowski, etatowy członek Zarządu Powiatu w Pile.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych!

 

J K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe