Pułapki w Pile? Kierowco, uważaj na te miejsca!

  • 23.02.2016, 20:46 (aktualizacja 23.02.2016, 21:05)
  • J K
Pułapki w Pile? Kierowco, uważaj na te miejsca!
Każdego dnia jeździmy po pilskich drogach, ale czy wiemy jak poruszać się bezpiecznie i zgodnie z przepisami, w szczególności po najczęściej uczęszczanych ulicach?

Na to pytanie odpowiedzieć może każdy, wystarczy, że przekona się na własne oczy jak robią to profesjonaliści. Taką propozycję, darmowych filmików, przygotowało SPH CREDO na swojej stronie poświęconej zagadnieniom związanym z zdawaniem na prawo jazdy.   
 

- Pułpaki egzaminacyjne dostępne na portalnaukijazdy.pl, to zbiór przede wszystkim skrzyżowań  z Piły, jak i innych miast, w których możliwe jest zdawanie na prawo jazdy. Przygotowaliśmy filmiki, na których instruktorzy nauki jazdy omawiają prawidłowe przejeżdżanie przez skrzyżowania, w tym i te o ruchu okrężnym. Nagrania te powstały z myślą o młodych kierowcach, tak aby ułatwić im proces szkolenia i poznawanie zasad funkcjonowania oraz reguły ruchu drogowego. Filmy, które udostępniamy mają też zaspokoić ciekawość doświadczonych uczestników ruchu drogowego w kwestii prawidłowego wykonywania manewrów na drogach. - mówi Jacek Bogusławski – właściciel SPH Credo.

Wśród miejsc, które znalazły się w zbiorze filmów są nagrania m.in. z ulic takich jak: Wojska Polskiego, Koszalińska, Sikorskiego, Wodna, Hutnicza, Kilińskiego; czy tez al. Jana Pawła II.

Kto może sprawdzić, jak dobrze jeździć? Praktycznie każdy. Pułapki egzaminacyjne, które dostępne są za darmo na http://portalnaukijazdy.pl/ mogą być szczególnie przydatne wszystkim tym, którzy dopiero co przygotowują się na prawo jazdy i zdają je w Pile.           

 

J K

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe