Ty też możesz zostać sponsorem Polonii! Rusza „Klub 100” Polonii Piła

  • 02.03.2016, 18:48 (aktualizacja 02.03.2016, 19:07)
  • J K
Ty też możesz zostać sponsorem Polonii! Rusza „Klub 100” Polonii Piła
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom małych przedsiębiorstw oraz kibiców, którzy wyrażają chęć współpracy i wsparcia klubu, Polonia Piła wychodzi z inicjatywą utworzenia „Klubu 100” w ramach którego umożliwiamy promocję małych firm i stwarzamy szansę na wykorzystanie potencjału promocyjnego i reklamowego jaki niesie za sobą współpraca z klubem sportowym.

Wsparcie klubu sportowego oraz sponsoring często kojarzone są przez przedsiębiorców z dużymi wydatkami poniesionymi na reklamę. Małe firmy rezygnują z zaangażowania środków finansowych na promocję przez sport i wykorzystanie potencjału marketingu sportowego z obawy na to, że nie posiadają odpowiedniego budżetu. Tym samym rezygnują z dotarcia do szerokiego grona kibiców i pasjonatów, którzy są potencjalnymi klientami ich firmy.

W odpowiedzi na to kluby sportowe przygotowują oferty skierowane właśnie do tych najmniejszych, stwarzając im możliwości współpracy, promocji i budowania marki. Zarząd naszego klubu również postanowił skorzystać z tej sprawdzonej inicjatywy i przed sezonem 2016 uruchomił „Klub 100”.

Co daje członkostwo w Klubie 100 Polonii Piła i jak zostać jego członkiem?

Członkostwo w Klubie 100 to przede wszystkim zwiększenie rozpoznawalności marki i budowanie świadomości marki wśród obecnych i przyszłych klientów. Firmy współpracujące z Polonią w ramach Klubu 100 otrzymują następujące korzyści:

- nadanie tytułu członka „Klubu 100”
- upoważnienie do używania w materiałach promocyjnych i reklamowych określeń „partner drużyny żużlowej Polonia Piła”, „Członek Klubu 100 Polonia Piła”
- miejsce na logotyp firmy w programie zawodów w sekcji „Klub 100”
- umieszczenie logotypu firmy na stronie internetowej klubu w sekcji „Klub 100”
- raz w miesiącu dwa bilety normalne na wybrane spotkanie ligowe drużyny Polonia Piła odbywające się w Pile
- nazwa firmy członka „Klubu 100” będzie wymieniana w formie spotu dźwiękowego w trakcie zawodów

Aby dołączyć do grona członków „Klubu 100” należy podpisać umowę i zadeklarować miesięczną wpłatę w wysokości minimum 100zł miesięcznie.

Warto zaznaczyć, że Klub 100 Polonii Piła ma już pierwszych członków. W krótkim czasie umowy z nami podpisało dziewięć firm. Czekamy na kolejne i zachęcamy do kontaktu drogą mailową, lub telefonicznie.

J K

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe