Kup bilet przez internet. Nowa usługa MZK

  • 03.03.2016, 10:27
  • J K
Kup bilet przez internet. Nowa usługa MZK
Kolejne udogodnienie dla pasażerów komunikacji miejskiej w Pile. MZK wprowadził nową usługę. Bez zbędnych kolejek w punktach sprzedaży 7 dni w tygodniu, przez całą dobę, pasażerowie posiadający Kartę Miejską mogą ją doładować przez internet

- Doładowanie przez internet to nowa usługa dla posiadaczy karty miejskiej. Dotychczas odbywało się w taki sposób, że klient po wyrobieniu takiej karty musiał okresowo w punkcie naszej obsługi doładować elektroniczną portmonetkę. Teraz wystarczy wejść w zakładkę Pilska Karta Miejska - „Bilet on-line” na stronie www.mzk.pila.pl  i dokonać doładowania. Aktywacja biletu okresowego lub aktywacja doładowania środków pieniężnych na Elektronicznej Portmonetce nastąpi przy pierwszym przyłożeniu karty do kasownika PKM w autobusie- mówi Tadeusz Majewski prezes MZK w Pile - Co jest ważne, jeżeli klient zrezygnuje z karty zwracamy środki, które są na karcie i kaucję za wydaną kartę.

Jeśli ktoś nie posiada jeszcze Pilskiej Karty Miejskiej, to można udać się do Biura Obsługi Klienta ul. Łączna 4 gdzie można wyrobić kartę i doładować na niej Elektroniczną Portmonetkę dowolną kwotą. Każde kolejne doładowanie można wykonać w domu w Internetowym Systemie Sprzedaży Biletów.

 

J K

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe