Konsultacje w sprawie reklam - wypełnij ankietę

  • 04.03.2016, 10:55
  • J K
Konsultacje w sprawie reklam - wypełnij ankietę
Na początku roku uchwałą Rady Miasta Piły powołany został zespół, którego zadaniem będzie stworzenie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic i urządzeń reklamowych, ogrodzeń oraz rodzajów materiałów, z jakich te elementy mogą być wykonane. Uregulowanie tych zasad ma na celu przeciwdziałanie nasilającemu się lokalizowaniu w przestrzeni publicznej miasta, w sposób dowolny i bez ograniczeń, co do wyglądu i ilości tablic i urządzeń reklamowych.

Prezydent Miasta Piły podjął zarządzenie rozpoczynające konsultacje, które pomogą zebrać opinie mieszkańców w sprawie proponowanych regulacji.

- Mamy ustawę, mamy zespół i teraz przyszłą pora, aby włączyć mieszkańców i uzyskać od nich opinię czy reklamy im przeszkadzają czy pomagają.W tym ma pomóc ankieta konsultacyjna. Wnioski z ankiety będą bardzo pomocne w kształtowaniu takiego kodeksu, który przyczyni się do realnego uporządkowania przestrzeni w mieście tak, aby uzyskać ostateczny efekt- mówi Beata Dudzińska, zastępca prezydenta Piły 

Czy sądzi Pan/Pani, że widoczny jest nadmiar reklam na terenie miasta Piły?

Czy korzystał Pan/Pani z informacji widniejących na nośnikach reklamowych w mieście i jak często?

 Czy w Pile znajdują się osiedla, dla których należałoby ograniczyć ilość reklam, jeżeli tak to, które?

Czy w Pile należy zakazać grodzenia osiedli wielorodzinnych?

Czy ma Pan/Pani własne spostrzeżenia i uwagi dotyczące szyldów, reklam obiektów małej architektury oraz ogrodzeń w mieście? Jeżeli tak to, jakie?

To tylko niektóre z pytań, które są w ankiecie, którą można wypełnić do 31 marca 2016r.

Ankieta jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Miasta Piły, w BIP i na stronie internetowej www.konsultacjespoleczne.pila.pl. Ankieta dostępna jest również w wersji papierowej w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Piły. 

J K
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe