Inwest-Park zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Pile!

  • 06.05.2016, 18:22
  • J K
Inwest-Park zaprasza na Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Pile!
Dni Otwarte Funduszy Europejskich to ogólnopolska akcja polegająca na udostępnianiu szerokiemu gronu zainteresowanych osób, projektów zrealizowanych przy udziale środków Unii Europejskiej. Celem akcji jest promocja efektów realizacji Funduszy Europejskich w Polsce.

W związku z zrealizowaną przez Inwest-Park inwestycją pt. „Pilski Inkubator Przedsiębiorczości” zaplanowaliśmy wydarzenie, które skierowane jest przede wszystkim do osób przedsiębiorczych, ale także do każdej osoby zainteresowanej tematyką projektów unijnych.

W dniu 12 maja od godziny 10.00 do godziny 14.00 zapraszamy do:

- zwiedzania przestrzeni Pilskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, które zostały sfinansowane ze środków Unii Europejskiej,

- udziału w ciekawych prelekcjach,

- udziału w intersujących warsztatach,

- odwiedzenia stoisk informacyjnych.

Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona. Zgłoszenia udziału w warsztatach przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 67 353 31 43 lub mailowo pod adresem: [email protected]

 

J K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe