Będzie nowa przystań dla kajakarzy

  • 23.08.2016, 16:01
  • J K
Będzie nowa przystań dla kajakarzy
Przy Galerii Vivo powstanie nowa przystań dla kajakarzy oraz plac z tzw. małą architekturą jak również przyległym parkingiem. Inwestycja nie tylko pomoże zachęcić młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu, realizowania się poprzez sport, ale również ma przyciągnąć klientów do Vivo. Wartość inwestycji to kwota ok. 2 milionów.

- Nasze rozmowy z Urzędem Miasta trwały dość długo, ale jesteśmy przekonani, że ta inwestycja będzie bardzo dużą wartością dodaną dla naszego centrum handlowego. Ta inwestycja pozwoli na to, że to miejsce będzie atrakcyjne i zwiększy przepływ klient przez centrum handlowe- mówi Przemysław Piguła ,Project Manager Immofinanz- Obecnie jesteśmy w trakcie budowy parkingu zielonego a następnie rozpocznie się budowa budynków przystani i pomost przy rzece Gwda. Sam parking w zakresie prac planujemy zakończyć do końca sierpnia. Potem procedura użytkowania. Zakończenie inwestycji planujemy w listopadzie tego roku.

Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje:

  • 4 wiaty przystankowe przy ul. Zygmunta Starego;
  • budynki przystani dla kajaków wraz z placem rekreacyjnym, oświetleniem i parkingiem dla rowerów;
  • pomost na rzece Gwdzie;
  • zielone miejsca parkingowe wraz z odwodnieniem, oświetleniem i przebudową napowietrznej linii SN;
  • ścieżki piesze i rowerową z małą architekturą (ławki, kosze na śmieci, tablica informacyjna).

 

J K

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu pilska.tv z siedzibą w Pile, jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe