Deratyzacja Wrocław – kto powinien z niej skorzystać?

  • 28.12.2020, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Deratyzacja Wrocław – kto powinien z niej skorzystać?
Deratyzacja Wroclaw to usługa, która polega na zwalczeniu gryzoni, które pojawiają się w budynkach mieszkalnych, gospodarstwach czy różnego rodzaju firmach. Dotyczy ona nie tylko szczurów, ale i myszy, kun, nornic czy kretów. Szkodniki te mogą mieć bowiem ogromny wpływ na bezpieczeństwo.

Dlaczego ze szkodnikami trzeba walczyć?

Wrocław deratyzacja obowiązkowo musi być przeprowadzana przez właścicieli nieruchomości przynajmniej raz w roku, wiosną. Przepisy prawa dotyczą, m.in. budynków wielorodzinnych, gospodarczych, schronisk, restauracji, hoteli, przetwórstwa spożywczego czy magazynów. Odszczurzanie polecane jest jednak również klientom indywidualnym. Chodzi o szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Wspomniane gryzonie nie tylko powodują szkody związane z ogrodowymi uprawami. Przedostają się również do domów, zajmując spiżarnie, gnieżdżąc się w garażach czy kuchniach. Odpowiedzialne są za roznoszenie ponad 60 groźnych chorób. Wśród nich znajdują się m.in. dżuma, włośnica czy leptospiroza.

Szkodniki niszczą ściany, przez co mogą zaburzyć konstrukcję całego budynku. Przegryzają też przewody elektryczne oraz rury, co może doprowadzić do pożaru lub zalania.

Postaw na profesjonalistów

Usunięciem gryzoni powinna zając się firma deratyzacyjna Wrocław. Eksperci posiadają odpowiednie narzędzia, która pozwolą na zwalczenie szkodników bezpieczny i małoinwazyjny sposób. Wśród takich przedsiębiorstw znajduje się np. Protect24h. To firma, która dysponuje środkami uznanymi i rekomendowanymi przez Ministerstwo Zdrowia. Zyskujesz więc pewność, że Twój dom będzie nie tylko wolny od gryzoni, ale i bezpieczny dla Twojej rodziny.

Czy deratyzacja Wrocław jest kosztowna?

Odszczurzanie cena zależy od tego, co chcemy zrobić. Podstawowe pakiety zaczynają się od kilkudziesięciu złotych. Warto umówić się na spotkanie z ekspertami, którzy podczas przeprowadzanej inspekcji określą skalę problemu i przygotują dalsze zalecenia.

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: