Srebrna woda – jakie zastosowanie mają preparaty ze srebrem?

  • 21.04.2021, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Srebrna woda – jakie zastosowanie mają preparaty ze srebrem?
Niektóre substancje zawarte w kosmetykach mogą wysuszać i podrażniać skórę. Niestety nie mamy czasu na studiowanie w drogerii, często obszernego, składu produktów, aby wybrać te najbezpieczniejsze. W dodatku nie umiemy odróżnić, które z nich są naturalnego pochodzenia, a które należy unikać szerokim łukiem. Jeżeli nie słyszałeś jeszcze o srebrnej wodzie, to ten artykuł jest dla Ciebie!

Jeden preparat na różne dolegliwości

O korzyściach, jakie niesie ze sobą srebrna woda, można by długo pisać. Roztwór z nanocząsteczkami tego pierwiastka hamuje rozrost groźnych drobnoustrojów, niweluje podrażnienia i zaczerwienienia. Może okazać się także przysłowiowym „asem w rękawie” podczas walki z trądzikiem. Jego działanie jest potwierdzone wieloletnimi badaniami, więc znajduje swoje zastosowanie również przy produkcji leków. Sprawdzi się także przy oparzeniach, obrzękach, opryszczce, zaskórnikach lub niewielkich ranach, bo wykazuje przeciwzapalne właściwości. Nie warto przepłacać na masę różnego rodzaju kosmetyków, skoro można mieć jeden sprawdzony produkt o szerokim spektrum zastosowań. To dobra wiadomość dla tych, którym półki w łazienkach uginają się pod ciężarem tony nieskutecznych preparatów.

Srebrna woda to wygoda

Srebrną wodę możesz otrzymać w formie wygodnej mgiełki, która z pewnością zda egzamin podczas podróży, ale także w sytuacjach codziennych. Zapewni natychmiastowe odświeżenie cery i złagodzenie dolegliwości. Kremowanie skóry trądzikowej lub uszkodzonej może być wyjątkowo nieprzyjemne, a nawet bolesne. Dzieje się tak za sprawą, wszechobecnego w przeciętnych produktach, alkoholu. Profesjonalne preparaty ze srebrną wodą znajdziesz między innymi na stronie https://www.naturamedica.pl/. Warto korzystać z ofert sprawdzonych sprzedawców, ponieważ w niektórych sklepach jest możliwe, że natkniemy się na podróbki tego wyjątkowego i skutecznego kosmetyku. Powinna to być zawiesina cząsteczek srebra w dejonizowanej wodzie. W przeciwnym razie nie będziemy mogli uzyskać pożądanych efektów.

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: