Lampa Muuto – do jakiej aranżacji będzie odpowiednia?

  • 04.06.2021, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Lampa Muuto – do jakiej aranżacji będzie odpowiednia?
Aranżacja wnętrza jest sprawą wymagającą, prawie tak samo jak wybór odpowiedniego oświetlenia. Wszystko musi się ze sobą komponować, by stworzyć przyjazną dla oczu całość. Lampa Muuto może być świetnym wyborem, który urozmaici przestrzeń i doda jej wyrazu. W takim razie w jakich wnętrzach się sprawdzi?

 

Glamour a może boho – jaka stylistyka panuje w Twoim mieszkaniu?

Każde wnętrze odznacza się konkretną stylistyką. Aby stwierdzić, która z nich dominuje w Twoim mieszkaniu, musisz wiedzieć, jakie cechy szczególne posiadają określone style aranżacji wnętrz. Zacznijmy od glamour. To iście królewska konwencja, skupiająca w sobie duże ilości złota i brokatu. Idealne oświetlenie do pomieszczeń utrzymanych w stylu glamour to ozdobne żyrandole, o imponującej wielkości. A co można powiedzieć o stylu boho? Tutaj mamy do czynienia z dużą ilością kolorów i nawiązań do bohemy. Znakiem rozpoznawczym są łapacze snów i ręcznie robione dekoracje. Dobrą alternatywą dla boho jest styl rustykalny. To sielska konwencja odwołująca się do klimatu panującego na polskiej wsi. Gliniane naczynia i meble zdobione ludowymi motywami to atrybuty tej stylistyki. Jednak w większości polskich mieszkań dominuje styl nowoczesny, który jest prosty i minimalistyczny. Czy lampa Muuto odnajdzie się w różnych wnętrzach, skoro są one od siebie zupełnie inne?

Lampa Muuto jako element aranżacji

Lampa Muuto to skandynawska perfekcja zamknięta w eleganckim kloszu. Z uwagi na swój design, szczególnie sprawdzi się właśnie w nowoczesnym wnętrzu. Jednak sporo zależy tu od konkretnego modelu. W ofercie marki Muuto znajduje się bowiem naprawdę wiele ciekawych propozycji. Niektóre z nich możesz sprawdzić na stronie https://www.bakata.pl/marki/muuto/. Dzięki sporej różnorodności, Muuto uznaje się za jednego z czołowych producentów oświetlenia. Lampy zawarte w ofercie sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych, loftowych, a nawet industrialnych. Z uwagi na to, że pasują raczej do stonowanej aranżacji, lepiej nie łączyć ich z bogatym w zdobienia stylem glamour czy boho.

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: