Komu potrzebne są koszulki z nadrukiem

  • 27.08.2021, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Komu potrzebne są koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem to produkt popularny od kilku lat. Jeśli zastanawiasz się, czy jest to wyrób dla Ciebie zapoznaj się z poniższym tekstem.

Koszulki z nadrukiem - techniki nadruku

Aby nadruk spełniał wszystkie oczekiwania klienta, musi on dobrać odpowiednią technikę do swoich potrzeb i wymagań. Najbardziej popularne techniki to:

  • sitodruk- stosuje się go nie tylko na tkaninach ale też na tworzywach sztucznych czy drewnie. Wybrany szablon nakłada się na siatkę metalową lub z  włókien syntetycznych. Ta technika sprawdza się przy prostych grafikach gdy jeden wzór chce się wykorzystać na wielu produktach (najczęściej powyżej 100 szt.)
  • DTG- druk cyfrowy- nie potrzebuje matryc ani sit, materiał przechodzi przez specjalną drukarkę, która wygrzewa wzór bezpośrednio na tkaninie. Nadruk taki jest bardzo trwały, gama kolorów ogromna a wzór spersonalizowany, może być inny na każdej kolejnej zamówionej sztuce (np.imiona drużyny itp.)
  • druk sublimacyjny- najpierw wydruk wykonuje się specjalnymi farbami na bazie wody na papierze transferowym, następnie umieszcza się go na materiale i przy pomocy wysokiego ciśnienia i wysokiej temperatury przenosi się na tkaninę. Ten rodzaj nadruku jest idealny w przygotowaniu odzieży sportowej, gdzie kolor nadruku jest intensywny i długotrwały.

Dla kogo są koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem to doskonały pomysł na prezent z wielu okazji: prywatnych, świąt, rocznic itp. Szablony i indywidualne projekty klientów czynią każdą koszulkę wyjątkową.

Koszulki z nadrukiem to również narzędzie biznesowe, można dzięki nim reklamować firmę, lub konkretny produkt, podarować ją klientom lub pracownikom.

Produkt ten daje też możliwość wyrażenia siebie, niezależnie czy pragniemy pokazać światu nasze hobby czy wyznawany światopogląd, ideologię, filozofię, ulubione cytaty, dzieła sztuki czy sympatię do znanej osobistości itp. Możliwości jest tak wiele ilu znajdzie się kreatywnych klientów.

Koszulki z nadrukiem to także produkt doskonały dla sportowców, którzy chcą wyróżnić się z tłumu np.na dużych zawodach. Taką odzież cechuje wysoka wytrzymałość zarówno tkaniny jak i nadruku na działanie warunków atmosferycznych czy reakcje organizmu na ciężki wysiłek fizyczny.

Gdzie zamówić dobrej jakości koszulki z nadrukiem

Wysoka klasa materiałów i nadruków to podstawa oferty sklepu 123koszulki.pl. Dbałość o detale przy jednocześnie krótkim terminie oczekiwania stawiają tego producenta na wysokiej pozycji w rankingu.

 

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: