Dezynsekcja i dezynfekcja w Koninie

  • 20.09.2021, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Dezynsekcja i dezynfekcja w Koninie
Inwazja szkodników różnego rodzaju to problem, który może dotknąć każdego z nas. Rozwiązaniem jest usługa dezynsekcji i dezynfekcji. Na czym polegają te usługi?

 

Na czym polega dezynsekcja Konin?

Dezynsekcja jest działaniem, mającym na celu zwalczenie szkodliwych owadów pasożytniczych, np. komarów, pcheł, pluskiew czy karaluchów i ich jaj oraz larw, które mogą pojawić się właściwie w każdym domu czy  gospodarstwie. Kiedy w kuchni czy w piwnicy pojawią się jaja, a następnie larwy tych pasożytów, ich samodzielnie wytępienie może być dość trudne. Zabieg dezynsekcji polega na usuwaniu wszelkich stawonogów wraz ze złożonymi przez nich jajami.

Najczęściej stosowaną metodą jest metoda chemiczna, choć równie często stosowane są metody mechaniczne czy fizyczne i biologiczne. Mówiąc najprościej, metodą na usunięcie stawonogów jest odkurzanie, oczyszczanie podłóg i szpar, uszczelnianie obiektu w celu uniemożliwienia przedostania się do wewnątrz pasożytów. Metoda fizyczna polega natomiast na wykonaniu dezynsekcji termicznej przy użyciu specjalnej folii.

Dezynsekcja nie jest tym samym, czym jest dezynfekcja. Warto pamiętać, że są to dwa procesy, które się od siebie różnią. Dezynfekcja jest, mówiąc inaczej, odkażaniem, usuwaniem mikroorganizmów. Wykonywana jest każdego dnia np. w placówkach medycznych czy w miejscach produkcji żywności. Dezynsekcja natomiast wykonywana jest doraźnie, w przypadku wystąpienia stawonogów w danym obiekcie.

Zwalczanie pluskiew

Pluskwy to jeden z rodzajów stawonogów, które, jeśli raz się pojawią, są bardzo trudne do wytępienia. Stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa i zdrowia człowiek, ale także zwierząt domowych, nie można ich więc ignorować. Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z profesjonalnej usługi dezynfekcji i dezynsekcji, niż próbować wykonywać takie zabiegi na własną rękę. Nie mamy wówczas pewności, że efekty będą trwałe. Cena dezynsekcji nie jest wysoka, lepiej więc powierzyć to trudne zadanie profesjonalistom.

Zakład Specjalistyczny Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji

W mieście Konin działa wyspecjalizowany zakład zajmujący się profesjonalną dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją obiektów. Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje dezynsekcja Konin, na stronie internetowej znajdziesz aktualny cennik dezynsekcji na najwyższym poziomie. Działamy zgodnie z nowymi technologiami w zakresie dezynsekcji i dezynfekcji, by spełniać oczekiwania nowych klientów, którzy nie boją się nam zaufać. Świadczone przez nas usługi dają gwarancję pełnej skuteczności i trwałości osiągniętych efektów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Grupa Tipmedia
Materiał zewnętrzny
Podziel się: