Jak manekin tors może pomóc w promocji asortymentu?

  • 10.01.2022, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Jak manekin tors może pomóc w promocji asortymentu?
Większość projektantów mody szyje ubrania dopasowane do sylwetki. Z tego względu nie będą one prezentować się dobrze na wieszaku. Oczywiście właściciele butików nie są w stanie wynajmować modeli, którzy odpowiednio zaprezentują odzież. Zamiast tego mogą zainwestować w manekiny. Manekin może wyeksponować zalety i ukryć mankamenty ubrań, jeśli oczywiście jest dobrze dobrany. Czy warto decydować się na manekiny torsy, gdy do dyspozycji mamy modele całopostaciowe? Sprawdźmy to!

Manekin tors – jakie są zalety tego modelu?

Manekin tors często jest wykorzystywany przez właścicieli sklepów z bielizną i strojami kąpielowymi. Dlaczego? Ponieważ świetnie prezentuje odzież, a przy tym nie zajmuje wiele miejsca. Możemy spotkać go także na sezonowych stoiskach z pamiątkami, gdzie najczęściej służy do ekspozycji t-shirtów. Jego dużą zaletą jest lekkość, która pozwala z łatwością go przenosić czy przebierać. Co ważne, manekin tors prezentuje odzież równie dobrze, jak manekin całopostaciowy. Oczywiście nie będzie nadawał się do pełnych stylizacji, ale może za to skuteczniej przykuwać uwagę. Mniej znaczy więcej, dlatego też manekin tors jest tak chętnie wybierany przez przedsiębiorców.

Manekin tors – dlaczego warto w niego zainwestować?

Nie da się ukryć, że manekiny są skutecznym narzędziem do promocji asortymentu. Praktycznie za darmo prezentują odzież, która nie wyglądałaby dobrze na wieszaku. Do tego uzupełniają wnętrze sklepu. Na rynku znajdziemy tak wiele modeli, że każdy powinien znaleźć taki, który sprawdzi się w konkretnej przestrzeni. Przykładowe warianty można obejrzeć na stronie https://sklep.moremannequins.pl/pozostale-manekiny-torsy.7. Z tego względu manekin tors często gości jako dekoracja w restauracjach czy klubach. Jednak jego najważniejszą funkcją jest oczywiście prezentacja odzieży. To właśnie dzięki niemu możemy informować klientów o nowej dostawie czy przecenach. Manekin tors jako element wystawy przyciągnie wzrok przechodniów, zachęcając ich do odwiedzenia naszego sklepu.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: