Dlaczego warto zorganizować wesele w hotelu?

  • 13.04.2022, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Dlaczego warto zorganizować wesele w hotelu?
Wybór miejsca na wesele to jedna z pierwszych decyzji którą musi podjąć przyszła para młoda. Później decyzji będzie o wiele więcej, jednak nie będą one tak kluczowe jak pierwsza. Od miejsca przyjęcia zależy to, jak wypadnie całość. Młodzi coraz częściej decydują się na jak najbardziej kompleksowe rozwiązania. Takim właśnie jest wesele w hotelu. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Kompleksowa usługa

Największym plusem organizacji wesela w hotelu jest fakt, że oferuje on usługi kompleksowe. Oznacza to, że udostępnia on salę weselną, ale również stoły, krzesła oraz całą, elegancką zastawę. Warto również pamiętać, że w hotelu dostępne są również miejsca noclegowe, często po obniżonej cenie. Organizując wesele w hotelu można również liczyć na świetnych kucharzy oraz wykwalifikowaną obsługę kelnerską. Często można skorzystać również z rady indywidualnego doradcy do spraw organizacji wesel. Ogromną zaletą wesel w hotelach jest także fakt, że personel zadba o czystość, zarówno w trakcie przyjęcia, jak i po jego zakończeniu.

Źródło: https://www.olandia.pl/wesela

Unikatowe lokalizacje

Decyzja o wyborze hotelu jako lokalu na wesele pozwala także na zorganizowanie uroczystości w wielu ciekawych miejscach. Można zdecydować się na wesele w górach, nad morzem lub malowniczym jeziorem. Zapierające dech w piersiach widoki, na pewno dodadzą uroku całemu wydarzeniu i sprawią, że noc zapadnie w pamięci wszystkich zgromadzonych gości na wiele lat.

Wykwintne menu hotelowe

Szefowie kuchni hotelowych to prawdziwi profesjonaliści, którzy mają ogromne doświadczenie w przygotowywaniu posiłków. Często możemy też liczyć na dużą elastyczność ze strony obiektu. Młodzi wybierają menu dostosowane do ich potrzeb oraz upodobań. Warto tu jednak pamiętać, że powinno się ono składać z kilku ciepłych dań - ich ilość uzależniona jest od długości trwania uroczystości. Ważne są także starannie dobrane przekąski oraz desery. Jeżeli wśród zaproszonych będzie sporo dzieci, warto zdecydować się na niektóre posiłki dostosowane do ich upodobań. Nie można zapomnieć też o osobach, które korzystają z diety bezlaktozowej lub bezglutenowej. 

Dodatkowe atrakcje

Dobrze jest zapoznać się z wachlarzem atrakcji proponowanych często w ramach usług weselnych przez hotele. Wymagają one dodatkowej gratyfikacji, ale może się okazać, że w przypadku naszego przyjęcia okażą się strzałem w dziesiątkę. Może to być np. wynajęcie animatorów dla dzieci, pokazy fajerwerków czy fotobudka. Niektóre pary decydują się też na niestandardowe atrakcje kulinarne, takie jak czekoladowa fontanna, słodki bufet czy kącik ze słodyczami dla najmłodszych weselników. Skorzystajmy z doświadczenia menadżerów weselnych i dowiedzmy się, które z tych atrakcji pomogą nam zagwarantować gościom jak najlepszą rozrywkę.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: