Szukasz dobrego programu księgowego dla małych firm? Sprawdź Subiekt 123

  • 29.04.2022, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Szukasz dobrego programu księgowego dla małych firm? Sprawdź Subiekt 123
Choć mogłoby się wydawać, że prowadzenie księgowości w niedużej lub mikro firmie nie jest trudne, a "papierkową robotą" może zająć się jedna osoba to wiele osób zwraca uwagę na konieczność sięgania po profesjonalne rozwiązania. Program Subiekt 123 ułatwi prowadzenie księgowości, wystawianie faktur i innego rodzaju rozliczeń. Na czym polega jego obsługa i w realizacji jakich procesów na pewno wspomoże firmę?

Prowadzenie księgowości firmowej nie jest trudne, ale tylko wówczas, jeśli posiadamy do tego odpowiednie narzędzia oraz przygotowanie. Nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, że nawet w mikro przedsiębiorstwie należy przestrzegać ważnych zasad w zakresie prawa i księgowości. Program Subiekt 123 ma na celu udzielić nie tylko wsparcia, ale optymalizować najważniejsze procesy firmowe oraz stanowić kluczową pomoc, gdy ta jest szczególnie potrzebna.

Subiekt 123 dla małych i mikro firm - w czym może Ci pomóc?

Wciąż nie masz usystematyzowanych procesów firmowych związanych z poszczególnymi etapami księgowymi? To nic straconego. W programie Subiekt 123 szybko uporządkujesz najważniejsze z zadań, a oprócz tego, zdefiniujesz realizację najistotniejszych procesów.

Przede wszystkim program udzieli Ci wsparcia w takich segmentach, jak: szybkie i intuicyjne wystawianie faktur, zarządzanie towarami, czy gromadzenie informacji o klientach. 

Ważnym sektorem działania programu Subiekt 123 będzie także ustalenie i korzystanie z udostępnionego terminarza płatności wobec wszystkich posiadanych kontrahentów, a także ZUS, czy urzędu skarbowego.

Takie znaczące i kluczowe wsparcie może okazać się nie tylko ważne podczas pracy codziennej, ale przede wszystkim, gdy zależy Ci na ogólnym rozwoju i pełnej fiskalizacji procesów.

Jakie korzyści płyną z posiadania programu Subiekt 123 w biurach rachunkowych?

Rozliczanie klientów i mikro przedsiębiorstw jest szczególnie ważne z poziomu biura rachunkowego. To dlatego zdecydowano się udzielić im wsparcia w zakresie dedykowanej oferty programu Subiekt 123. Aplikację można bezpłatnie udostępniać swoim klientom i dzięki temu dać im pełen wgląd w swoje dokumenty i realizowane etapy pracy.

Sprawdź koniecznie, jak program Subiekt 123, sprawdzi się w Twojej firmie!

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: