Paski Crest - najlepszy sposób na białe zęby!

  • 23.11.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Paski Crest - najlepszy sposób na białe zęby!
Piękny i zdrowy uśmiech to marzenie każdego z nas. Z racji tego, że wizyty u dentysty do najprzyjemniejszych nie należą, staramy się uzyskać ten efekt domowymi sposobami. Jak sprawić sobie nowy uśmiech bez wydawania fortuny?

Filmowy uśmiech

Dbanie o zęby stało się w XXI wieku bardzo istotnym elementem dbania o swój wizerunek. Szczególnie osoby które na co dzień mają duży kontakt z ludźmi dbają, aby ich uśmiech sprawiał dobre wrażenie. Ponadto, ciągle doskonalimy nasze umiejętności autoprezentacji i autokreacji dzięki obecności na portalach społecznościowych. Jednak w wirtualnym świecie użycie odpowiedniego filtra załatwia sprawę, w realnym niestety nie mamy takiej możliwości. Standardowe czynności, którym się poddajemy podczas łazienkowych ablucji jednak nie wystarczą. Skuteczne pasty wybielające to pewien sposób lecz niejedyny. Aby zafundować swoim zębom śnieżną biel, potrzeba czegoś więcej. Tym czymś są paski crest.

Wybielanie zębów na miarę XXI wieku

Zabieg wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym jest skuteczny, ale jednocześnie zawsze trudno wygenerować pieniądze na taki wydatek. Tym bardziej, że jest to bardziej wymóg estetyczny niż konieczność. Dlatego coraz więcej osób szuka alternatywnych sposobów na wybielanie zębów. Paski crest przybywają z odsieczą. Jest to stosunkowo tania i prosta metoda na to, aby nadać naszym zębom upragniony odcień. Jak działają?

Paski crest są bezpieczne i łatwe w użyciu. Dlatego szybko zyskały serca i zęby fanów. Oprócz tego możemy ich użyć kiedy tylko mamy na to ochotę, bez konieczności umawiania się na kosztowny zabieg. Wybielanie zębów wykonamy w zaciszu własnego domu. Każdy pasek (na górne i dolne zęby) jest nasączony warstwą substancji aktywnej, która wybiela zęby, usuwając z nich jednocześnie przebarwienia. Nie wywołuje przy tym żadnych efektów ubocznych. Stosując je zgodnie z instrukcją możemy być spokojni o stan naszych zębów.

Co należy wiedzieć?

- przed użyciem pasków wybielających należy pozbyć się próchnicy i stanów zapalnych w jamie ustnej. Dopiero wtedy możemy pomyśleć o kolejnym kroku, czyli wybielaniu

- ważne jest również, aby nie szczotkować zębów bezpośrednio przed nałożeniem pasków na zęby

- nigdy nie kładź się spać z przytwierdzonymi do uzębienia paskami wybielającymi – to szkodzi

- bezpośrednio po kuracji należy unikać jedzenia i przypraw, które mogą barwić zęby, to jest kurkumy, buraków, wina, papierosów czy kawy

Paski są zaprojektowane w taki sposób, żeby można ich było używać gdziekolwiek będziemy mieli na to ochotę. Czy to w domu czy poza nim. Zazwyczaj impulsem do poprawy koloru naszych zębów jest ważna impreza, typu ślub, albo rozmowa kwalifikacyjna, jeśli akurat poszukujemy pracy, czyli sytuacje w których oczy wszystkich skierowane są w naszą stronę.

Z pewnością każdy powód jest dobry by zadbać o siebie. Niezależnie od pobudek jakie nami kierują. Dlatego producenci wybielających pasków do zębów wychodzą naprzeciw naszym oczekiwaniom i oferują niezawodny sposób na nadanie naszemu uśmiechowi estetycznego wyglądu za niewielkie pieniądze i przy niewielkim nakładzie czasu.

Grupa Tipmedia
Podziel się: