Manekiny sklepowe jakie opcje gwarantuje producent manekinów?

  • 04.02.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Manekiny sklepowe jakie opcje gwarantuje producent manekinów?
Producenci manekinów stale zaskakują nowymi rozwiązaniami. Posiadają w swojej ofercie nie tylko rozwiązania standardowe, ale również indywidualnie tworzone z myślą o sklepach, w których znajduje się odzież specjalnego przeznaczenia. Sprawdźmy czym dysponuje producent manekinów.

Manekiny sklepowe – czyli jakie?

Manekiny znajdujące się na witrynach sklepów lub w ich wnętrzach kwalifikowane są do kategorii sklepowych, bądź wystawowych. W tych zakresach mieszczą się kukły całopostaciowe, torsy, ekspozytory, a także manekiny specjalne. Będą one miały dość wyraźnie zaznaczoną płeć, a także to czy ukazują osobę dorosła, czy dziecko. Dodatkowo mogą one występować w formie bardziej naturalnej, a także abstrakcyjnej. W pierwszej wersji zostaną one wyposażone w rysy twarzy, a także peruki, czy też naklejane elementy (oczy, usta). Wersje abstrakcyjne mogą być naprawdę przeróżne, od zupełnie gładkich form, przez niespotykane kształty głowy, do jej całkowitego braku.

Manekiny specjalne – co oferuje producent manekinów

Poza takimi zwyczajnymi rodzajami manekinów jakie widuje się na co dzień w sklepowych oknach są manekiny specjalne. Dobry producent manekinów będzie posiadał właśnie taką kategorię w swojej ofercie. Znajdą się w niej kukły odpowiadające na stale rosnące zapotrzebowanie rynku. Takie manekiny to: plus size, ciążowe, niemowlęce, bieliźniane, giętkie, sportowe, czy też stworzone w nurcie danego stylu jak np. vintage. Dlaczego ta kategoria jest taka ważna? Mianowicie dlatego, że dla przykładu odzież ciążowa nie będzie odpowiednio wyeksponowana na zwykłym, płaskim w brzuszku manekinie. Ciekawą propozycją są manekiny giętkie i sportowe. Dają one możliwość pokazania jak dany element garderoby będzie zachowywał się podczas aktywności fizycznej. Niewątpliwie może się to przyczynić do wzrostu sprzedaży danej kategorii odzieży. Producent manekinów w swoim asortymencie będzie miał całą gamę różnego rodzaju produktów. Tak jak na przykład pokazuje ta strona https://my-mannequins.pl/. Wchodząc na różne linki i przeglądając zakładki można się przekonać jak wiele jest propozycji. Jeśli chce się skorzystać z danej oferty to dobrze jest zapoznać się właśnie z całym asortymentem. Takie działanie da możliwość zakupu manekinów,czy ekspozytorów u jednego producenta. Być może będzie to także pretekst do negocjacji cenowych lub uzyskania jakiegoś gratisu. Przed zakupem warto także sprawdzić z jakich materiałów wykonywane są kukły i upewnić się co do ich trwałości. Dobry manekin będzie służył w sklepie przez kilka lat i to bez żadnych kosztów eksploatacji.

Grupa Tipmedia
Podziel się: