Czy każdy może skorzystać z usług kantoru internetowego?

  • 17.04.2019, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Czy każdy może skorzystać z usług kantoru internetowego?

Nie da się ukryć, że kantory walutowe w sieci to nie nowość. Choć do niedawna korzystali z nich nieliczni, obecnie się to zmienia. Kto zatem może skorzystać z usług takiej platformy? Czy kantory online działające w Poznaniu przeznaczone są jedynie dla kredytobiorców? Na to i na inne pytania odpowiedzi szukajcie w poniższym tekście.

Regularna wymiana walut - taką transakcję oferuje tylko najlepszy kantor internetowy

Choć głównymi klientami kantorów nie zawsze są kredytobiorcy, to właśnie dla nich została stworzona regularna wymiana walut. Dzięki tego rodzaju transakcjom, osoby mające kredyt w obcej walucie są w stanie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie. Na czym polega taka wymiana? Otóż kredytobiorcy na samym początku współpracy z kantorem informują jego pracowników o terminie spłaty raty. Ci zaś na kilka dni przed upływem tego terminu informują klienta o aktualnym i atrakcyjnym kursie wymiany waluty i kwocie, jaką musi przelać, aby kupić walutę i opłacić ratę. Wystarczy, że ten dokona płatności, a kantor automatycznie przelewa wspomnianą kwotę na konto banku. Nic zatem dziwnego, że kredytobiorcy uważają, że kantor online to najlepsze rozwiązanie.

Inna grupą, dla której stworzono takie miejsce, są oczywiście przedsiębiorcy, dokonujący wielotysięcznych wymian miesięcznie. Nie dość, że robią to w bezpieczny sposób, to na dodatek platformy wymiany walut dają im indywidualne warunki, które pozwalają zyskać, a nie stracić.

Najlepszy kantor online - który?

Nie ulega wątpliwości, że w sieci istnieje wiele platform, na których można dokonać wymiany waluty. Jak zatem wybrać najlepszy? Ja osobiście wybrałam platformę pomaranczarnia.pl, ponieważ nie tylko ma najlepsze ceny kupna i sprzedaży walut, ale przede wszystkim posiada swoje konto w tym samym banku, co ja. Dzięki temu nie tylko w kilka chwil mam pieniądze na swoim koncie, ale również jestem pewna, że bank pośredniczący nie nalicza dodatkowych opłat za transakcję. Jest to dla mnie niezwykle ważne, ponieważ te sięgają nawet kilkudziesięciu dolarów przy jednej transakcji.

 

Grupa Tipmedia
Podziel się: