Jakie przebranie kupić dla dziecka na Halloween?

  • 17.09.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Jakie przebranie kupić dla dziecka na Halloween?
Mimo że do Halloween pozostało jeszcze trochę czasu, to jednak warto już wcześniej pomyśleć o przebraniu dla dziecka. Tym bardziej że dziś wybór jest naprawdę ogromny. Rodzice mogą — samodzielnie zrobić kostium, jaki tylko przyjdzie dziecku do głowy lub też kupić gotowy. Niezależnie od tego, jaką ścieżkę obierzemy, zawsze najważniejszy będzie pomysł. Sprawdź, jakie kostiumy są najpopularniejsze w XXI wieku dla dzieci na Halloween.

Gdzie kupić kostium dla dziecka na Halloween?

Jeśli akurat nie mamy czasu lub też wystarczających umiejętności manualnych to, zamiast robić, możemy kupić już wykonane przebranie. Obecnie bardzo obszerną ofertą kostiumów cieszy się sklep https://www.51015kids.eu/akcesoria-zabawki/kategorie/przebrania, dlatego tam warto rozpocząć swoje poszukiwania. Najlepiej najpierw spojrzeć na to, w jakich cenach dostępne są produkty, a później, gdy są one w zasięgu naszego domowego budżetu, zaprosić do poszukiwań dziecko. Dzięki temu będziemy pewni, że zakupiony kostium spełni jego oczekiwania, co przecież jest bardzo ważne.

5 kostiumów, które uwielbiają wszystkie dzieci

Księżniczki

Przebranie za konkretną lub też po prostu dowolną księżniczkę to klasyka od lat. W końcu niemal każda dziewczynka lubi wkładać piękne kreacje, koronę i olśniewać na parkiecie. Dlatego strój księżniczki jest tak chętnie wybierany i zapewne nie zmieni się to w kolejnych latach. Najchętniej wybierane są oczywiście te wywodzące się z baśni i bajek.

Aniołki

Kolejną propozycją dla dziewczynek są kostiumy, dzięki którym upodobnią się do aniołków. Skrzydełka, aureola i biały strój, to wszystko koniecznie musi wejść w skład przebrania każdego szanowanego anioła.

Muszkieter

Jeśli chodzi o chłopców to oni zazwyczaj wolą bardziej dynamiczne postacie, które posiadają różne atrybuty i tutaj dobrym przykładem jest właśnie muszkieter. Największy efekt osiągnie się oczywiście, gdy trzech chłopców przebierze się za Muszkieterów, jednak nie jest to wymóg konieczny.

Czarodziej

W tym przypadku mówimy o stroju, na który chętnie decydują się zarówno chłopcy, jak i dziewczyny, a wszystko oczywiście za sprawą słynnej serii Harry Potter. W tym przebraniu można przebrać się za głównego bohatera historii wymyślonej przez J.K. Rowling, złego czarnoksiężnika lub po prostu za ucznia przydzielonego do jednego z czterech domów w Hogwarcie. Najważniejszym atrybutem będzie tutaj różdżka.

Alternatywą dla dziewczynek, które wolą bardziej kolorowe przebrania, będzie kostium wróżki, elfa lub innej magicznej istoty.

Zwierzęta

Jeśli mówimy o przebraniach dla bardzo małych dzieci, tj. poniżej 2. roku życia, to najlepszym rozwiązaniem będą kostiumy przedstawiające zwierzęta. Najpopularniejsze są oczywiście króliczki, pandy, tygryski czy koty. Wybór jest szeroki, dlatego też warto wybrać coś odrobinę bardziej kreatywnego, aby dziecko mogło się wyróżnić. Bardzo ważne jest to, że zazwyczaj takie kostiumy wykonane są jak śpiochy i dzięki temu są one jednoczęściowe. Do tego mają dołączony od razu kaptur z uszami. Takie rozwiązanie sprawia, że w razie chłodu czy przeciągu, można założyć kaptur na głowę dziecka i ochronić je przed niekorzystną temperaturą.

Grupa Tipmedia
Materiał partnera
Podziel się: