Trzy powody, dla których warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz

  • 29.10.2019, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Trzy powody, dla których warto skorzystać z pomocy projektanta wnętrz
Budowa domu to proces trwający wiele miesięcy a nawet kilka lat, ale prawdziwe schody zaczynają się dopiero w chwili, gdy trzeba wyposażyć jego wnętrza. Jakie płytki wybrać do łazienki, a jakie do kuchni? Czy ciemne meble sprawdzą się w małym salonie? Jeśli ktoś nie chce sobie zawracać głowy takimi pytaniami, może wynająć profesjonalnego projektanta wnętrz, który zrobi to za niego.

Mieszkanie pod klucz

Dekorator może zająć się tylko jednym pomieszczeniem lub całym mieszkaniem. W tym drugim przypadku może nawet przygotować mieszkanie pod klucz, czyli gotowe do wprowadzenia się, z zamontowanymi meblami, sprzętami RTV i AGD, pomalowanymi ścianami, ułożonymi podłogami itp. Klient niczym się nie przejmuje, a jedynie wręcza klucze do budynku, akceptuje przygotowany wcześniej projekt i czeka na jego realizację. Projektowanie mieszkań pod klucz różni się od podstawowej usługi dekoratorskiej tym, że to projektanci zajmują się wtedy zamawianiem i kupowaniem całego wyposażenia domu.

 

Więcej czasu dla siebie

W profesjonalnych pracowniach zajmujących się architekturą wnętrz jak w http://www.interior-artstudio.pl/ liczy się całościowe podejście do klienta. A to oznacza, że nie zawraca mu się głowy pytaniami o kolor gwoździ do powieszenia zdjęcia w pokoju dziecka, lecz pracuje w oparciu o uzgodniony z nim wcześniej projekt. Klient ma więc więcej czasu dla siebie, może zająć się własnymi sprawami i nie przejmować tym, jaki kolor kloszy na lampy będzie pasował do dębowego stołu w jadalni.

 

Zero zmartwień

Zlecenie wykonania projektu wnętrz oznacza więc zero zmartwień dla klienta. Nie musi sam mierzyć wymiarów w konkretnych pokojach i dopasowywać do nich mebli, szukać odpowiednich firanek albo dywanów, jeździć cały dzień po mieście w poszukiwaniu właściwego odcienia farby na ściany. Jeśli skorzysta z usług profesjonalistów, którzy będą mieli podpisane umowy z firmami budowlanymi, wnętrzarskimi i sklepami sprzedającymi urządzenia do wyposażenia domu, nie będzie musiał nawet sam szukać odpowiednich sprzętów i gadżetów aranżacyjnych. Dostanie konkretną listę konkretnych produktów do znalezienia w konkretnych sklepach, co znacznie ułatwi ich zakup i skróci czas potrzebny na ich znalezienie.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: