Hotel na weekend w Lublinie

  • 28.02.2020, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Hotel na weekend w Lublinie
Lublin to piękne miasto położone we wschodniej części Polski. Urokliwe uliczki, oryginalne Stare Miasto, bogata historia polsko-żydowska, doskonałe jedzenie, bogactwo kulturowe i teatralne - powodów do przyjazdu naprawdę nie brakuje! Jednak warto zatrzymać się w takim miejscu, które pozwoli nie tylko poznać miasto, ale i urokliwe okolice, o których lubelski poeta Józef Czechowicz pisał "Dokoła pagórów koła, dymiąca czarnoziemu połać".

Hotel blisko miasta

Lublin oferuje wiele atrakcji, po których warto złapać oddech i po prostu odpocząć. Doskonałym miejscem jest Hotel Trzy Róże http://www.trzyroze.pl/hotel  który znajduje się zaledwie 9 km od centrum miasta, ale w spokojnej, cichej okolicy, która sprzyja relaksowi. To idealny wybór dla kogoś, kto chce zrelaksować się blisko miasta, nie rezygnując z możliwości, jakie oferuje Lublin.

 

Oferta i warunki, jakie panują w Hotelu Trzy Róże przyciągają gości prywatnych i biznesowych. Organizowane są tu konferencje, wesela, spotkania biznesowe. Sporo osób wybiera to miejsce także na weekendowy odpoczynek. W pobliżu znajduje się Zalew Zemborzycki, który jest wspaniałym miejscem do spacerowania, jeżdżenia na rowerze lub rolkach (dzięki długim i wygodnym ścieżkom rowerowym), kajakowania lub wędkarstwa. Latem istnieje również możliwość kąpieli na Słonecznym Wrotkowie.

 

Zalety hotelu blisko miasta

Jeśli zależy nam na spokojnym wypoczynku, szczególnie po dniu pełnym atrakcji, warto skorzystać z oferty hotelu położonego blisko miasta, ale nie w samym centrum. Lublin, szczególnie latem, to miasto rozrywkowe, pełne koncertów i festiwali. Lepiej zatrzymać się w miejscu, gdzie panuje cisza i spokój niezmącone dźwiękami muzyki i zabawy czy hałasem samochodów. Ponadto warto wybrać się na wyprawę rowerową po okolicach miasta, by zobaczyć piękne ukształtowanie terenu, malownicze wioski i pola uprawne. Hotel położony za miastem daje tę możliwość i jest świetną bazą wypadową. Poza tym teren przyhotelowy, na którym znajduje się ogród z altaną z widokiem na piękne tereny zielone, niewątpliwie przyczyni się do regeneracji i relaksu od miejskiego zgiełku. Warto skorzystać z takiej okazji.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: